Çalışma Saatleri: Hafta İçi: 09:00 – 20:00 – Pazar: Kapalı

Size hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?

img
01

Motor/Mekanik

Her araç kullanım süresi boyunca düzenli bakıma ihtiyaç duyar. Aracınızın kullanım kılavuzu ve garanti bakım kitapçığında, aracınızın kullanım süresi boyunca hangi km aralıklarında nasıl işlemler yaptırmanız gerektiği belirtilmiştir. Örneğin, 15.000 km bakımında bujilerinizin değişimi veya yakıt filtrenizin kontrolü gerekebilir.

REGULAR CAR SERVİCE olarak aracınıza özel bakım işlemlerinin doğru zamanda ve …

Detaylı Bilgi
img
02

Kaporta / Boya

REGULAR CAR SERVİCE Kaporta & Boya servis departmanı aracınızın ilk göze çarpan parçası olan kaporta bölümü için ihtiyaç duyduğunuz kaliteli servis hizmetlerini sunmaktadır. Kaporta araç için estetik bir önem taşımanın ötesinde aracın tamamını ve içerisindeki yolcuları koruyan bir zırhtır. 

REGULAR CAR SERVİCE , müşterilerine her daim orijinal kaporta parçaları sunarak …

Detaylı Bilgi
img
03

Hasar/Expertiz

REGULAR CAR SERVİCE uzman hasar personelleri ile aracınızın tüm hasar durumlarında tüm sürece hakim ve takip ederek profesyonel hizmet sağlamaktadır.

Detaylı Bilgi
img
04

Rot Balans

REGULAR CAR SERVİCE olarak aracınızın en büyük güvenlik sağlayacılarından biri olan lastiklerinizin değişimi, yenilenmesi ve rot balans ayarları aşamasında uzman personelimiz ile en uygun lastik seçimini yapmanızı sağlıyoruz.

Detaylı Bilgi
img
05

Elektrik

Aracınızı harekete geçirrebilmek için gerekli olan tüm elektrik ve elektronik sistem kontrolü hizmetinde aracın sistemlerinin fonksiyonel çalışıp çalışmadığı uzman personellerimiz tarafından kontrol edilir gerek arıza anında gerekse tüm bakım zamanlarında profesyonel hizmet verdiğimiz alanlar Akü Kontrolü, Alternatörün Bakımı ve Şarj Kontrolü, Sigorta ve Rölelerin Kontrolü, Marş Motoru Kontrolü başta olmak üzere …

Detaylı Bilgi
img
06

Periyodik Bakım

Aracınızın periyodik bakımlarını yaptırmanız aracınızı uzun yıllar tıpkı ilk gün performansıyla kullanabilmeniz için oldukça önemlidir. Bu nedenle araçlarınızın tüm periyodik bakımlarında da uzman kadromuz ve orjinal yedek parça kullanımımızla yanınızdayız.

Detaylı Bilgi
img
07

Şase

Regular Car Service olarak uzaman personelimiz aracınızda var olan şase problemlerini en doğru şekilde tespit edip gerekli tüm düzeltmeyi yaparak aracınızı ilk gün yol tutuşunda teslim ederler.

Detaylı Bilgi
img
08

Beyin Tamiri

Araç beyni Yani ECU’su, Motor ve diğer araç aksamları üzerinde bulunan bir takım sensörlerden aldığı veriler ile, motor ve araç donanımlarının düzgün çalışmasını sağlayan bir parçadır. Söz konusu parçada meydana gelebilecek arıza, neredeyse her donanım ve fonksiyonun çalışma şekline etki edecektir. Regular Car service olarak en doğru tespiti yapıp uzman …

Detaylı Bilgi
img
09

Arıza Tespit

Regular Car Service olarak uzaman personelimiz aracınızla alakalı tüm arıza tespitlerinde en detaylı ve en doğru incelemeyi raporlayarak yapıp teslim ederler.

Detaylı Bilgi
img
10

Boyasız Göçük Düzeltme

Regular Car Service olarak aracınızda oluşan gerek darbe gerek hava koşulları sebebiyle oluşan tüm göçüklerde en doğru tespiti yaptıktan sonra aracınızda oluşan tüm göçükleri yüksek teknolojiye sahip ekipmanlarımızla boyasız düzeltiyoruz.

Detaylı Bilgi
img